بنیاد آموزش، ایمنی و پیش گیری از اثرات سوانح ( آپ )

منابع اصلی مدیریت امداد و نجات: 1- سوانح و رابطه آن باتوسعه و برنامه ریزی 2- برنامه ریزی و نقش آن در پیشگیری از سوانح

هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران مهمترین شریک کاری کمیته بین المللی صلیب سرخ
نویسنده : حمید رضا موحدی زاده - ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٥/٢٦
 

ایلنا: نماینده کمیته بین المللی صلیب سرخ در هماهنگی‌های درون نهضت با حضور در سازمان جوانان هلال احمر با دکتر مسعود حبیبی؛ رئیس سازمان جوانان هلال احمر دیدار و در خصوص همکاری های مشترک با این سازمان گفت و گو کرد.

به گزارش ایلنا؛ ویکتوریا گاردنر ضمن تبریک انتصاب مسعود حبیبی به ریاست سازمان جوانان هلال احمر، گفت: حضور شما با توجه به دانش بالایی که دارید قطعا باعث توفیق سازمان می‌شود.

گاردنر با اشاره به فعالیت های کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت: جمعیت هلال احمر ایران مهمترین شریک کاری کمیته است و این همکاری مشترک موجب خرسندی ماست و علاقه داریم تا جای ممکن و در حوزه های مختلف این همکاری را گسترش دهیم.

ماموریت کمیته: گسترش همکاری با هلال احمر ایران

وی افزود: در حال حاضر ماموریت من پشتیبانی از این همکاری مشترک و گسترش همکاری با جمعیت هلال احمر است.

گاردنر در ادامه به فعالیت هایی در خصوص کمک های درمانی به مهاجران افغان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در خراسان رضوی و همچنین رسیدگی به آوارگان مناطق درگیر جهان همچون یمن و غزه که ایران نیز در این مناطق و کشورها فعالیت بشردوستانه دارد، اشاره کرد.

وی همچنین در خصوص فعالیت های دیگر کمیته اظهار کرد: تاکید می کنم کمیته صلیب سرخ بیشتر در جنگ و درگیری فعالیت دارد اما در زمینه رسیدگی به عواقب جنگ و درگیری هم فعالیت دارد. نماینده کمیته صلیب سرخ افزود: کمیته علاوه بر ارائه خدمات بشردوستانه در مناطق جنگی به مسائل مرتبط با جنگ همچون رسیدگی به آوارگان جنگی نیز می پردازد و کمک به آوارگان افغان در مرزهای ایران از این دست برنامه هاست.


 
 
/گزارش تصویری/ عکس: محسن اسماعیل زاده/ مانور امداد و نجات ارتش در مشهد
نویسنده : حمید رضا موحدی زاده - ساعت ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٥/٦